Wykrywanie i wyszukiwanie duplikatów treści

W jaki sposób można zagwarantować, że tylko niezbędne zmiany zostaną prawidłowo wprowadzone do materiału graficznego? W jaki sposób można z łatwością porównywać zawartość dwóch obszarów tekstu, niezależnie od zmian pod względem układu i stylu?

Pakiet Inform Content Compare opracowany przez firmę InformaIT jest automatycznym narzędziem do korekty tekstu przeznaczonym do profesjonalnej elektronicznej analizy porównawczej plików graficznych.
Aplikacja jest narzędziem całkowicie internetowym, łatwo dostępnym i obsługiwanym za pomocą dowolnej przeglądarki współpracującej z komputerami Mac i PC. Nie wymaga instalowania jakichkolwiek wtyczek!
Omawiany pakiet oprogramowania składa się z trzech modułów:
• Text Compare
• Graphic Compare
• Hot Folder
Rewolucyjna funkcja Language-Independent umożliwia również porównywanie tekstów pisanych w językach obrazowych (takich jak język chiński) lub języków pisanych od prawej do lewej strony (takich jak język arabski lub hebrajski).
Aplikacja umożliwia również przeprowadzenie analizy porównawczej tekstów napisanych w wielu językach na tej samej stronie.

 

Zastanawiasz się, jak wyszukać duplikat treści, nie tracąc przy tym czasu? Wypróbuj oprogramowanie Inform Content Compare, które jest bardzo łatwe w obsłudze. Zawiera moduł Text Compare umożliwiający szybkie porównanie plików tekstowych. Obsługuje różne formaty: PDF, Word, Excel, AI (Adobe Illustrator) lub XML Możesz go wykorzystać do analizy poszczególnych fragmentów, jak również całych stron. Program działa niezależnie od modyfikacji grafiki. Umożliwia zestawienie treści o różnym kroju i rozmiarze czcionki. To idealne rozwiązanie do korekty tekstu.

Inform Content Compare znajduje zastosowanie w branżach, w których informacje mają ogromne znaczenie, np. farmaceutycznej lub kosmetycznej.  Czasem drobne błędy w zapisie mogą sporo kosztować i wiązać się z poważnymi stratami wizerunkowymi. Stąd tak istotne jest, by dokładnie sprawdzać dane na ulotkach, folderach. Jak wykrywać duplikat treści? Najprostszy sposobem jest skorzystanie naszego programu, który bezbłędnie prześwietla znak po znaku i wyraz po wyrazie. W ciągu kilkunastu sekund znajdziesz nawet najdrobniejsze różnice w treści.

 

Jak wykrywać duplicate content w tekstach obcojęzycznych?

Inform Content Compare analizuje nie tylko alfabet łaciński, ale również chiński lub arabski. Funkcja Language-Independent sprawnie porównuje treści w językach obrazowych lub pisanych od prawej do lewej. Ponadto, wykonuje korektę wielu tekstów obcojęzycznych, które znajdują się na jednej stronie. Rozpoznaje również informacje w języku Braille’a oraz ocenia jakość kodów kreskowych. To innowacyjne rozwiązanie na rynku polecane dla osób, które zastanawiają się, jak wyszukać duplicate content.

Wyniki przeprowadzonej analizy są bardzo proste do zweryfikowania. Wyświetlają się w formie czytelnego raportu – po jego zatwierdzeniu dane automatycznie przechodzą do archiwum. W każdej chwili można wrócić do zapisanych informacji. Wszelkie rozbieżności wykryte w analizowanych obszarach tekstów są umieszczane w odpowiednich folderach, a także grupowane według katalogów. Dzięki temu bez trudu można wprowadzić poprawki. Jeśli nadal zastanawiasz się, jak wyszukiwać duplikaty treści, Inform Content Compare to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

 

Jak skutecznie wyszukać duplicate content bez inwestowania w drogi sprzęt?

Aby korzystać z dostarczanego przez nas oprogramowania, nie musisz kupować zaawansowanych technicznie sprzętów. Inform Content Compare pracuje zarówno na urządzaniach typu Mac i PC. Do obsługi wystarczy komputer z procesorem wielordzeniowym i pamięcią RAM 8 GB. System działa online, dzięki czemu można mieć do niego dostęp o każdej porze, z dowolnego miejsca na świecie.

Co istotne, oprogramowanie spełnia rygorystyczne normy GMP dotyczące podpisu elektronicznego oraz Dobrej Praktyki Zarządzania Plikami. Jeśli zastanawiasz się, jak bezbłędnie wykryć duplicate content, zainwestuj w nasze rozwiązanie. Przykładamy ogromną uwagę do jakości. Działamy w oparciu o ściśle określone procedury bazujące na wewnętrznej metodologii. Zależy nam na tym, by system płynnie działał i był bezpieczny w użytkowaniu. Nieustannie pracujemy nad poprawą jego funkcji. Wprowadzane modyfikacje poprzedzamy wnikliwą analizą. Dzięki temu eliminujemy wszelkie błędy. Wyniki testów opisujemy w dokumentacji kwalifikacji wersji i udostępniamy wraz z oprogramowaniem.

Chcesz usprawnić swoją pracę? Zastanawiasz się, w jaki sposób wykryć duplikaty treści? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytania. Wyjaśnimy, w jaki sposób Inform Content Compare pomoże Twojej firmie w oszczędnościach.

Zobacz ulotkę ze szczegółami instalacyjnymi 

Dlaczego unikalny, bezbłędny tekst jest tak ważny?

Niepowtarzalny i przede wszystkim pozbawiony błędów tekst ma duże znaczenie. Skład leku, farmaceutyku czy też kosmetyku powinien być zawsze szczegółowo i precyzyjnie opisany. Trzeba zdawać sobie także sprawę, że nawet z pozoru niewielkie błędy, takie jak choćby literówki, nieprawidłowo zapisane nazwy lub wręcz pominięcie niektórych składników, mogą przysporzyć firmie problemów. Wypuszczenie na rynek partii produktu z dołączoną ulotką z błędami może skutkować poważnymi konsekwencjami – karami dla przedsiębiorcy, obowiązkiem sprostowania zawartych tam informacji czy nawet koniecznością wycofania ze sklepów lub aptek wadliwej partii towaru. Literówka czy pomyłka w tekście ulotki lub na opakowaniu może się niestety zdarzyć każdemu. Obowiązkiem przedsiębiorcy jest jednak jego wykrycie i poprawienie przed przesłaniem do druku.
Wiedza na temat tego, jak wyszukać duplicate content i ewentualne błędy zawarte w treściach, znajdzie zastosowanie także w pracach nad tekstami i artykułami w językach hebrajskim, arabskim, chińskim i innych, wykorzystujących systemy znaków lub liczb, w tym np. kod ASCII.

Jak wykrywać duplikat treści w plikach graficznych?

Wiedząc już, jak istotne jest wykrywanie duplicate content, warto poznać również odpowiedź na pytanie, jak wyszukać duplikat treści. Można, rzecz jasna, zrobić to ręcznie – porównać ze sobą dwie lub więcej ulotek, sprawdzić dokładnie słowo po słowie ich treść oraz wyszukać ewentualne różnice między nimi, jednak jest to niezwykle czasochłonne. Zawsze trzeba też liczyć się z możliwością przeoczenia np. przestawionych liter czy nieprawidłowo wpisanych znaków w składzie kosmetyku lub lekarstwa. Aby zapobiec podobnym sytuacjom, warto skorzystać ze specjalistycznego, oferowanego przez nas oprogramowania stworzonego właśnie do tego celu. W jaki sposób to zrobić?

Jak wykrywać duplicate content przy pomocy naszego oprogramowania?

Jeśli obawiasz się, że znalezienie zduplikowanego kontentu jest czasochłonne i trudne, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Wykrywanie duplikacji treści przy użyciu pakietu Inform Content Compare jest bardzo proste i szybkie. Aby rozpocząć pracę, wystarczy zainstalować dostarczone przez nas oprogramowanie. Jak wyszukać duplikacje treści? Po uruchomieniu aplikacji, wprowadza się do aplikacji pliki elektroniczne, które chcemy porównać – mogą to być dwie wersje tego samego pliku, jeden lub kilka plików Word, a także materiały graficzne o rozszerzeniu.pdf (również w formie zeskanowanych dokumentów). Następnie należy kliknąć w przycisk pozwalający na rozpoczęcie analizy plików. Samo porównywanie trwa bardzo krótko. Już nawet po kilku sekundach otrzymujemy bardzo szczegółowy wynik analizy, wyświetlany jako lista nawet najdrobniejszych rozbieżności, czyli poszczególnych różnic między porównywanymi elementami. Co więcej, różnice są katalogowane i zapisywane w pamięci programu. Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki, tak więc można z niej skorzystać w dowolnym czasie i miejscu, dysponując jedynie komputerem z dostępem do internetu.