O nas

EyeC Polska jest wieloletnim partnerem InformaIT i wyłącznym dystrybutorem jej produktów na terenie Polski.

EyeC Polska jest wieloletnim partnerem InformaIT i wyłącznym dystrybutorem jej produktów na terenie Polski. Łączymy pasję z bogatym doświadczeniem we współpracy z firmami B2B, szczególnie w obszarze branży farmaceutycznej, kosmetycznej oraz spożywczej.

Od 5 lat jesteśmy obecni na rynku polskim z produktami inspekcji wizyjnej dla branży poligraficznej i branż które obsługuje, od dwóch lat nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej zaawansowane na świecie systemy automatycznego proofreadingu tekstów i inspekcji grafiki firmy InformaIT. Gwałtowny wzrost zainteresowania tymi produktami w ostatnim czasie był sygnałem dla nas do intensyfikacji działań sprzedażowych i promocyjnych. Nowa strona produktu InformCC jest tego przykładem.
W dzisiejszych czasach kluczowe jest zwiększanie efektywności i automatyzacja procesów które zależą od człowieka, a przez to obarczone są ryzykiem błędu. Nasze rozwiązania są odpowiedzią na to wyzwanie. Przynosimy bezpieczeństwo, oszczędność czasu oraz komfort.
Nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży inspekcyjnej, w tym specjaliści od projektów, wdrożeniowcy i serwisanci.
Zapraszamy do współpracy.
Zespół EyeC Polska

W numerze 06-07/2017 Packaging Polska ukazał się artykuł o InformCC. To aplikacja, która jest już używana przez wiele firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Bezpieczeństwo i kontrola jakości są dla nich kluczowymi wartościami. Dlaczego warto polubić Inform Content Compare? Przeczytajcie podlinkowany artykuł, dostępny również po kliknięciu na ilustrację.

InformCC Packaging Polska