bezpieczeństwo i kontrola plików
16-06-2017

Szukasz sposobu, aby kontrola jakości tekstu w firmie przebiegała sprawnie i była niezawodna? Świetnie trafiłeś. Z myślą o Tobie stworzyliśmy narzędzie przeznaczone do zautomatyzowanej korekty błędów oraz porównywania treści i grafik. Nasza aplikacja w łatwy sposób pomoże ustrzec się przed pomyłkami, które dla każdej działalności mogłyby być brzemienne w skutkach.

Dla kogo Inform Content Compare?

InformCC to narzędzie stworzone z myślą o profesjonalnej, elektronicznej analizie porównawczej tekstu. Znajduje ono zastosowanie wszędzie tam, gdzie opracowuje i tworzy się teksty, ze szczególnym naciskiem na treści i grafiki umieszczane na opakowaniach i ulotkach dołączanych do finalnych produktów. Kontrola jakości tekstu i eliminacja najmniejszych błędów oraz literówek jest w ich przypadku czynnikiem kluczowym, zatem stosowanie aplikacji InformCC wiąże się z dużym ułatwieniem oraz oszczędnością czasu i środków. Nasze narzędzie do korekty tekstu sprawdzi się w działach rejestracji firm farmaceutycznych, działach marketingu i rozwoju firm kosmetycznych, agencjach reklamowych przygotowujących ulotki, foldery reklamowe i inne materiały dla klientów, w wydawnictwach i przedsiębiorstwach zajmujących się przygotowywaniem specjalistycznych treści. Będzie ono przydatne wszędzie tam, gdzie niezbędna jest profesjonalna kontrola tekstu mająca na celu wyeliminowanie najmniejszych błędów i rozbieżności w treści oraz w grafice przed oddaniem go w ręce klientów.

 

Co zyskujesz, stosując Inform Content Compare?

Stworzone przez nas narzędzie odznacza się wieloma atutami, które wywierają duży wpływ na podniesienie jakości korekty błędów. Wśród licznych zalet InformCC możemy wymienić automatyzację procesu, szybkość, powtarzalność, dokładność i bezpieczeństwo. Najważniejszym czynnikiem jest tutaj jednak wykluczenie możliwości popełnienia błędu. Do swojej dyspozycji otrzymujesz aplikację z dwoma funkcjonalnymi modułami. Text Compare służy kontroli jakości tekstu. Graphic Compare umożliwia analizę różnych wersji plików PDF łączących treści i grafiki, dokonując tego w technologii piksel do piksela. Dodatkowo stworzyliśmy podręczny Hot Folder, który chroni zatwierdzoną treść i grafikę przed przypadkowymi zmianami, a także przeprowadza automatyczne porównanie treści, raportując o wszelkich nieścisłościach.

Korzystając z systemu Inform Content Compare, zyskujesz pewność, że wymagane zmiany zostaną bezbłędnie wprowadzone do materiału graficznego. Program pozwala w szybki i precyzyjny sposób zestawić ze sobą treść dwóch obszarów tekstu, nawet w przypadku gdy występują w nich różnice pod względem układu oraz stylu. Funkcja Language-Independent umożliwia dokonywania porównań w tekstach tworzonych pismem obrazkowym (jak język chiński) oraz w językach pisanych od prawej do lewej (np. język arabski i hebrajski). Uruchomienie funkcji porównywania atrybutów pomaga kontrolować tekst także pod kątem takich cech jak pogrubienie, kursywa czy wielkość czcionki, a wszelkie zmiany w parametrach i filtrach dokonują się płynnie, nie wymagają przerywania inspekcji. Stosowanie systemu Inform Content Compare gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy. Aplikacja nie potrzebuje do pracy dodatkowego oprogramowania ani wtyczek, co wpływa na redukcję kosztów sprzętowych. Wymagany jest tylko komputer z dostępem do sieci internetowej oraz dowolna przeglądarka.

 

Korekta błędów – dlaczego jest tak istotna?

Błądzić jest rzeczą ludzką, powiedział przed wiekami Seneka, podkreślając tym samym, że omylność człowieka wpisana jest w jego naturę. Niedopatrzenia i błędy zdarzają się każdemu, jednak w niektórych przypadkach niosą one poważne a nawet dramatyczne konsekwencje. Pomyłka dotycząca dawkowania na ulotce dołączonej do leku może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia pacjenta, błąd na opakowaniu kosztownego kosmetyku zraża do niego konsumentów i odbija się negatywnie na wizerunku marki, a pomyłka w ofercie przygotowanej dla klientów może kosztować firmę wiele pieniędzy. Wszelkie pomyłki źle świadczą o firmie, sprawiają, że zyskuje ona wizerunek niedokładnej i wykonującej pracę nierzetelnie. To zrozumiałe, że trzeba uczynić wszystko, aby zapobiec niedociągnięciom.

Korekta błędów służy eliminowaniu rozbieżności i literówek, ale nie zawsze jest tak samo skuteczna. W większości przypadków za rzeczoną korektę odpowiadają ludzie, nierzadko cały zespół specjalistów. Kontrola tekstu wykonana przez człowieka nie jest jednak wystarczająco precyzyjna, aby zapewnić nieomylność – kilkukrotne czytanie tego samego tekstu lub lustrowania grafik osłabia ludzką percepcję wzrokową i sprawia, że przeocza się drobne omyłki. Aby poprawa materiałów tekstowych i graficznych przebiegała szybko, sprawnie i niezawodnie, warto zainwestować w rozwiązanie Inform Content Compare. Innowacyjny pakiet przeznaczony do zautomatyzowanej korekty błędów i porównywania tekstów oraz grafik wyznacza kontroli tekstu zupełnie nowe standardy i odmienia jej oblicze.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z działaniem pakietu InformCC zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Zapraszamy do współpracy!

Powiązane wpisy

To niepozorne pudełko kryje w sobie moc. System InformCC jest dostępny jako oprogramowanie instalowane na serwerach klienta lub jako w pełni funkcjonalna aplikacja online. W obu przypadkach może odmienić życie Waszej firmy. Szybka i w 100% pewna korekta nawet obszernych materiałów da Wam bezpieczeństwo i komfort.
(więcej…)

Szukasz sposobu, aby kontrola jakości tekstu w firmie przebiegała sprawnie i była niezawodna? Świetnie trafiłeś. Z myślą o Tobie stworzyliśmy narzędzie przeznaczone do zautomatyzowanej korekty błędów oraz porównywania treści i grafik. Nasza aplikacja w łatwy sposób pomoże ustrzec się przed pomyłkami, które dla każdej działalności mogłyby być brzemienne w skutkach.

(więcej…)

InformCC to aplikacja pracująca online – automatyczne narzędzie do korekty tekstu, przeznaczone do profesjonalnej, elektronicznej analizy porównawczej plików. System Inform Content Compare opracowany został przez firmę InformaIT.

Do pracy potrzeba tylko komputera z dostępem do sieci i dowolnej przeglądarki internetowej.

(więcej…)